Всеукраїнський конкурс Worldskills Ukraine

15 грудня 2021 року в м. Сєвєродонецьк відбувся відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу Worldskills Ukraine  у Луганській області.

Здобувачі освіти нашого ліцею взяли участь у номінаціях «Перукарське мистецтво» та «Зварювальні роботи»

В номінації «Перукарське мистецтво»  ліцей представляла  учениця групи №8  з професії «Перукар(перукар-модельєр) ; манікюрник» Гнатенко Валерія.  Вона посіла ІІ місце. Призера підготувала майстер виробничого навчання Івченко І.М. та викладач Циганок Н.В.

В номінації «Зварювальні роботи »  ліцей представляв  випускник 2021 року  групи №7  з професії «Електрогазозварник ; газорізальник» Кукса Руслан. Він посів ІІ місце. Призера підготував майстер виробничого навчання       Каян А.В. та викладач Гусєва Л.О.

Ми пишаємося своїми учнями  та випускниками. Вони гідні представники вибраних ними професій та гордо несуть звання ліцеїста Старобільського професійного ліцею. МОЛОДЦІ!

До дня Святого Валентина в гуртожитку Старобільського професійного ліцею було проведено захід: гра “хто зверху”. Діти вгадували пісні, слова та приймали участь у інших цікавих конкурсах

 У грудні 2021 року проводився регіональний тур Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Творча краєзнавча група Старобільського професійного ліцею  підготувала цікавий матеріал в номінації ДУХОВНА СПАДЩИНА МОГО НАРОДУ про «перлину Старобільщини» – Старобільський жіночий монастир «ВСІХ СКОРБОТНІХ РАДІСТЬ». Керівник творчої групи – викладач Лук’яненко Олександр Валерійович.      Наші учні стали дипломантами регіонального туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської […]

До Дня Соборності України в гуртожитку Старобільського професійного ліцею проведено виховний захід: гра-вікторина – “З Україною у серці”

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x